Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri

uluslar-arasi-tasimacilik

•Hava yolu Taşımacılığı
•Denizyolu Taşımacılığı
•Karayolu Taşımacılığı
•Demiryolu Taşımacılığı
•Proje Taşımacılık

Hava Taşımacılığı

Cansu gümrükleme siz değerli müşterilerinin hizmet taleplerini karşılamak için Dünyada güvenilirliği kanıtlamış havayolu şirketleri ve acentelik ağına sahip havayollarının desteği ile tüm havayolu taşıması taleplerinize hızlı ekonomik ve farklı çözümleri ile verebilecek altyapı ve profesyonel bir kadro ile hizmetinizdedir.

Denizyolu Taşımacılığı

Etkili ve geniş acente ağına sahip uluslararası denizcilik alanından hizmet veren firmalarda yapılan anlaşma ve organizasyonla müşterilerimizin hizmet talepleri süratle yerine getirilmektedir. Hedefimiz “Her koşulda mükemmel hizmetler sunmak” ve vazgeçilmek olmaktır.

Karayolu Taşımacılığı

Yükünüzü hareket noktasından, zamanın da, güvenle taşıma hizmetinin müşterilerimiz için öneminin bilinci içerisindeyiz. Bunu gerçekleştirmek bizim işimiz.

Demiryolu Taşımacılığı

Avrupa ülkelerinde karşılıklı olarak demiryolu taşıması organizasyonu CIS ülkelerine karşılıklı olarak demiryolu taşıması organizasyonu Yakındoğu ülkelerinde karşılıklı olarak demiryolu taşıması organizasyonu.

Proje Taşımacılığı

Cansu Gümrükleme her zaman en kaliteli ve doğru çözümü önermeyi ilke edinmiştir. Deneyimli, iyi eğitimli uzman ekibi ile saplanan hizmetler aşağıda belirtilmiştir. Maliyet tahminleri yol analizi, tüm limanlarda gümrükleme hizmeti, ağır ve gabari dışı yük taşıma organizasyonu, Gemi, Uçak , Demiryolu ve Karayolu ile proje yüklerin taşınması dünya çapında koordine edilerek dünyanın neresinde olursa olsun her türlü proje nakliyesi başarı ile gerçekleştirilmektedir.
Depolama Gümrükleme Hizmeti
Vagon tahmil tahliye Proje Taşımacılığı
Sağlamlaştırma ( Lashing ) Büyük konteyner Taşımacılığı